کد تخفیف 30 درصدی برای اولین خرید شما از تمنوکد تخفیف: first

مشاهده دسته بندی بستن دسته بندی
امروز
یکشنبه 3 مهر 1401

جهت ایفای حقوق مولفین و طراحان , کلیه فروشندگان وب سایت تمنو ملزم به رعایت قوانین زیر می باشند:

۱- تمامی فروشندگان (طراحان) وب سایت تمنو ملزم به رعایت حقوق کپی رایت می باشند و مسئولیت هر گونه تخطی از این موضوع بر عهده خود ایشان است.

۲- عرضه ی مطالب خارجی بدون اجازه طراح محصولات در تمنو ممنوع می باشد و ارائه ی محصولی فارسی شده برای این گونه محصولات تنها به داشتن دوشرط زیر امکان پذیر است:

– زبان فارسی شده محصول با درج منبع مطلب خارجی.

– فروشنده (طراح) در ارتباط با فروش مطالب خارجی، از شرکت یا شخص سازنده اجازه دریافت کرده باشد. که در صورت لزوم این مورد به تمنو ارائه گردد.

۳- محصولی ارسالی به جهت کیفیت می بایست به صورت استاندارد و کاملا فارسی عرضه گردند. (فارسی بودن کامل تمامی بخش ها , انتخاب کلمات استاندارد و مطابق با زبان فارسی , رعایت چیدمان, رعایت فاصله های داخلی و خارجی کادر ها, رعایت بومی سازی کارها و بهره مندی از رسانه ها)

۴- در مورد محصولی دارای تصویر , تمامی تصاویر می بایست به طور کامل فارسی عرضه گردند.

۵- ساخت فایل های Sample به صورت فارسی جهت درون ریزی در پوسته های وردپرس و یا ارائه ی بسته نصب آسان الزامی می باشد.

۶- طراحی کاور فارسی و گویا  که علاوه بر زیبایی, معرف محصول ارسالی باشد.

۷- بهره مندی از توضیحات شفاف و به دور از اغراق جهت شرح و معرفی محصول ارسالی

۸- کلیه پشتیبانی های محصولات عرضه شده بر عهده فروشنده محصول مورد نظر است و این مهم می بایست در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد

۹- ارائه به روز رسانی ها و رفع ایرادات احتمالی بر عهده فروشنده محصول خواهد بود

۱۰- ارائه پشتیبانی به خریداران تنها بعد از خرید و از طریق دکمه پشتیبانی محصول امکان پذیر است و هرگونه قرار دادن شماره تماس, ایمیل, کانال تلگرام یا لینک فروشگاه دیگر در صفحه توضیحات , پروفایل , دیدگاه ها و یا دمو ممنوع می باشد.

۱۱- قرار دادن دموی محصول بصورت چند خط از مطلب الزامی است.

۱۲- آخرین نگارش و کاملترین نسخه ی محصولات همواره می بایست بر روی وب سایت تمنو قرار گرفته باشد تا در زمان خرید، خریدار بدون کوچکترین تاخیری محصول خود را دریافت نماید. لذا ارائه نگارهاش دیگر محصولات خارج از سایت تمنو به مشتریان ممنوع می باشد و با این موضوع برخورد خواهد شد.

۱۳- هر گونه قرار دادن لینک یا ایمیل در فایل محصول که اشاره به فروشگاه های خارج از سایت نماید ممنوع است.

۱۴- قیمت محصولات عرضه شده در تمنو برای طراحانی که محصول خود را در فروشگاه های دیگر نیز به فروش میرسانند همواره باید به گونه ای باشد که در هر شرایطی ( اعم از اعمال تخفیف یا عدم اعمال تخفیف) پایین ترین قیمت باشد.

۱۵- اجازه استفاده مشتریان از محصولات فقط بر روی یک وب سایت داده خواهد شد و مشتری حق استفاده بیشتر و یا انتشار محصول خریداری شده ی خود را ندارد مگر منوط به اجازه کتبی از طراح محصول

۱۶- تمامی قوانین کپی رایت بر محصولات منتشر شده در سایت تمنو صادق است و هرگونه کپی برداری از محصولات سایت تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۱۷- تعهدات پشتیبانی طراحان در ارتباط با محصولات عرضه شده تا زمانی که وب سایت تمنو لازم بداند می بایست ادامه پیدا کند. طراح موظف است از کلیه محصولاتی در سایت تمنو عرضه کرده پشتیبانی کند و به طور پیوسته محصول خود را به روز نمایید. لازم به ذکر است که کلیه پروسه پشتیبانی و خدمات پس از فروش می بایست در سایت تمنو و از طریق محصول مربوطه انجام گیرد.

۱۸- در صورت عدم پشتیبانی محصولات به فروش رسیده در سایت تمنو توسط طراح, فروشنده موظف است هزینه دریافتی خود را همراه با معادل آن به عنوان جریمه به وب سایت تمنو پرداخت نماید.

* توجه داشته باشید در مورد محصولاتی که فارسی شده آن عرضه می گردد, از هر محصول تنها یک انتشار در تمنو قرار خواهد گرفت. (توصیه می شود قبل از ترجمه فارسی یک مطلب خارجی, در سایت جستجوی مختصری صورت گیرد)

نکته: محصولاتی که در فروشگاه قرار میگیرند الزاما می بایست به صورت مداوم به روز گردند و مورد پشتیبانی قرار گیرند. لذا در صورتی که محصولی در سایت تمنو به روز نشود، مدیریت سایت میتوانید محصول با کیفیت تر که توسط طراحان دیگر ارسال شده را جایگزین نماید. (در این پروسه اصالت محصول، سازگاری با آخرین نگارش ها و کیفیت مناسب فارسی شده در کنار داشتن توضیحات کامل و بهره مندی از تصویر و کاور گویا و با کیفیت میتواند اولویت های این انتخاب باشند.)

۱۹- مطابق قوانین جدید طراحان ملزم به طراحی کاور و تصویر با متن فارسی می باشند و بایستی این طرحها کپی طرحهای لاتین نباشد همچنین در توضیحات محصول نباید از تصاویر لاتین استفاده شود و محصولات طراحانی که این نکات را رعایت نکنند تایید نخواهند شد.

۲۰- محصولات ارسالی باید دارای دمو باشند همچنین محصولی دمو بایستی تمام به تمنو و پروفایل کاربری طراح لینک شود وجود هرگونه اطلاعات تماس، آیدی و .. موجب عدم پذیریش محصول خواهد شد.(هر گونه پشتیبانی محصول قبل از خرید از بخش دیدگاه قابل پیگیری است و کاربران بعد از خرید می توانند به اطلاعات تماس طراح دسترسی داشته و موضاعات مورد بحث خود را پیگیری نمایند.)

۲۱- کاربران تمنو در زمان ارتقاء سطح کاربری می پذیرند وب سایت تمنو وکیل قانونی ایشان جهت عرضه محصولاتشان در سایت www.themeno.ir است و مدیریت این سایت میتواند به وکالت از ایشان پیگیر موارد نقض حقوق کپی رایت در مراجع قانونی باشد.

جهت مشاهده قوانین خاص طراحان به صفحه قوانین طراحان مراجعه بفرمایید.